Kontakt


Tallinna esindus:

Andres Sildam

juhatuse esimees

+372 6229 095

andres@anobion.ee

Indrek Sildam

müügidirektor

+372 6229 094

indrek@anobion.ee

Anton Sarv

logistikajuht

+372 6229 093

anton@anobion.ee

Andres Reisenbuk

lao ja tootmisjuht

+372 6229 098

andresr@anobion.ee

Tuuli Tilk

müügijuht

+372 6229 097

tuuli.tilk@anobion.ee

Eve Võsar

müügijuht

+372 6229 096

eve@anobion.ee

Sezer Seckin

kodutekstiili tootmisjuht

+372 6229 092

seckin.sezer@vsvtextiles.ee

ÜLDTELEFON / MEIL

+372 6229 090

anobion@anobion.ee

Kristi Siimer

müügijuht

+372 5300 9172

kristi@anobion.ee

Tartu esindus:

Asta Shashkina

müügijuht

+372 5139964

asta@anobion.ee

Silja Kurvits

müügijuht

+372 5331 1032

silja.kurvits@anobion.ee

Kristi Variksoo

müügijuht

+372 5348 1126

kristi.variksoo@anobion.ee

 

Anobion Hulgimüügi OÜ
reg. nr. 10546378

Kontor ja ladu: Aasa tee 3, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa 74201

Laouksed nr 73, 74 ja 75

Oleme avatud: E-R 9:00 kuni 17:00

Telefon: +372 6229 090

E-mail: anobion@anobion.ee

 

anobion_kaart