Pelikan


pelikan,

Nüüd kus ka Herlitzi kaubamärk kuulub Pelikanile on Pelikanist saanud Euroopa suurim kirjatarvete tootja.
Pelikani peakontor asub Malaysias, kuid palju toodangust valmib Saksamaal. Eestis on Pelikani toodetest tuntumad korrektuurvahendid, mis kustutavad kõik, mis koolijutsil valesti läinud on.
Aga nüüd on meie (Anobioni) teha, et saaksite Pelikani toodetest kõike head, kasulikku, mis neis on.

Siinkohal väike ülevaade Pelikani akvarellidest.
Miks olid need 2012 aastal Saksamaal enimmüüdavad värvid?

Pelikan_varvid

1) Pelikani värvitabletid sisaldavad palju väärtuslikku värvipigmenti, mis tagab värvide puhtuse ja erksuse. Pelikani värve omavahel segades on tulemuseks erk, puhas värvitoon. Nii nagu arvuti meile värve segab, nii on ka Pelikani värvid loodud vastavuses CMYK värvikoodide standardile.
2) Värvitabletid on ülitugeva survega kokku pressitud, seetõttu peavad need värvid mitu korda kauem vastu kui tavalised; komplektis on ka suurem tuub valget värvi.
3) K12 komplekti karp on valmistatud kvaliteetsest plastist, mida on kerge avada; kaane siseküljel on väikesed segamislohud.
3) Värvidega saab kaasa õppematerjali nii lastele kui ka õpetajatele, mis aitab jõuda parima tulemuseni ning tunda rõõmu õppimisest.

Hetkel on käimas Pelikani akvarelle tutvustustav kampaaniana, kus tarbijad saavad värvidega tasuta kaasa Jänku Jussi õpetliku raamatu, kuidas Pelikani värve kasutada ning värviketta.

Pelikani värviketas on omamoodi abimees värvide segamisel. Kettalt on näha, kuidas segada põhivärvidest kõik ülejäänud toonid. Millised on soojad ja millised külmad toonid. Samuti on kettal näha ka vastandvärvid, mille omavahel segamine ei anna head tulemust.